KONST / Litografier / Litografi 9671568
nr 967 1568
Jordi Arkö
(f. 1951), Sverige
Litografi, Jordi Arkö (f. 1951), motivet: 28x26, ej numrerad
Jordi Arkö, svensk målare och grafiker född 1951.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 15 juni 2015
kl 20:27:52
15/6 17:49:43